arch. Marcin Stefan
606 380 909

arch. Marcin Stefan

arch. Rafał Sukiennik
505 942 145

arch. Rafał Sukiennik

RPS Architekci to My.

Teraz Ty powiedź o sobie?

Wyślij

Projekty

Oferta

O nas

Pracownia

RPS Architekci to nasze biuro tworzymy je my – młodzi ludzie, ale już z bogatym doświadczeniem. Nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje. Niebojący się wyzwań, bo dobrze się do nich przygotowujemy i każdy temat traktujemy wyjątkowo.

Współpraca

To my. Proszę powiedź nam o sobie? To pytanie w takiej czy innej formie pojawia się w rozmowie z Inwestorem. Ma na celu określenie potrzeb, często stylu życia, wszystko po to by stworzyć idealne przestrzenie łączące Twoje potrzeby z naszą wiedzą. Inaczej jest w obiektach publicznych, gdzie szukamy rozwiązań kształtujących wzorce zachowań i dostosowujących je do zdefiniowanych potrzeb.

Wizja

Stoimy na stanowisku, iż architektura powstaje w wyniku wielowątkowego dialogu pomiędzy Inwestorem, Architektami i Społeczeństwem. Taki projekt jest efektem pracy zespołowej nad przebiegiem, której sumiennie czuwamy i której ramy ustalamy z Inwestorem.

Referencje

Świadczone usługi zostały wykonane z należytą starannością oraz zasadami wiedzy technicznej i zgodnie z ustaleniami umowy, a ich jakość oceniamy jako bardzo dobrą.
Rafał Rosiejak PL. 2012+ Sp. z o. o. Dyrektor Centrum Konferencyjnego

Wdrożone projekty charakteryzują się dużą dokładnością oraz w pełni uwzględniają wymagania Zamawiającego. Elastyczność, biegłość w zagadnieniach formalno-prawnych haj również technicznych, przyczyniły się do zgodnego z harmonogramem oraz budżetem wdrożenia projektu.
Paweł Tomys LaFit Sp. z o. o. Prezes Zarządu

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę RPS Architekci inwestorom oczekującym kompleksowej i profesjonalnej obsługi.
Piotr Kalbarczyk Aluglas-Realizacja Sp. z o. o. Prezes Zarządu

Zaangażowanie pracowników, zarówno w projekt, jak i nadzory, pozwoliło zrealizować zamierzenie inwestycyjne w terminie. Zgodnie z zaplanowanym budżetem.
Jakub Miciński Sirius Investments Sp. Z o. o. Prokurent

Jestem przekonana, że Inwestorzy szanujący swój czas oraz potrzebujący fachowej wiedzy i pomocy, rozwiążą swoje problemy lub ich unikną współpracując z pracownia RPS Architekci…
Marzena Nowicka DEDEK Hotele i Restauracje SP. z o. o. Prezes Zarządu

Firma RPS Architekci wykonała z należytą starannością, jako współautor, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej, wielobranżowy projekt remontu, adaptacji i aranżacji pomieszczeń z przeznaczeniem na salę konferencyjną dla uczestników szkoleń.
Mgr Mieczysław Skrycki, Polski Komitet Normalizacyjny, Dyrektor Wydziału Administracji

Kontakt

Masz pytania, napisz do nas!

RPS Architekci Sp. z o. o.

ul. Św. Wincentego 14 lok.1

03-505 Warszawa

+48 (22) 276-27-25

+48 505-942-145

+48 606-380-909

biuro@rpsarchitekci.pl

    * Pola obowiązkowe

    RPS Architekci Sp. z o. o.

    ul. Św. Wincentego 14 lok.1

    03-505 Warszawa

    biuro@rpsarchitekci.pl