1. Jak wygląda pierwszy kontakt Inwestora z nami albo nasz z Inwestorem?
Na tym etapie ustalamy co jest przedmiotem naszych działań. Czasem Inwestor nie do końca wie, więc służymy mu naszą wiedzą i doświadczeniem i opracowujemy zakres naszych prac wraz z nim wsłuchując się w jego potrzeby

2. Jak przygotowujemy ofertę?
Na podstawie zebranych informacji przygotowujemy ofertę uwzględniającą specyfikę projektu, wymagania klienta.

3. Kiedy zaczynamy prace nad projektem?
Po przedstawieniu oferty oraz wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości podpisujemy umowę. To jest moment od którego możemy się w pełni zaangażować w projekt.

4. Jak przebiega pierwszy etap pracy?
Na pierwszym etapie prac nad projektem przygotowujemy koncepcję, następnie spotykamy się z Inwestorem, omawiamy koncepcje oraz dyskutujemy o przyjętych rozwiązaniach.

5. Kiedy zaczynają się kolejne etapy?
Po akceptacji koncepcji przechodzimy do kolejnego etapu – czasem jest to projekt techniczny jak na przykład dla projektów wnętrz, a czasem projekt budowlany dla projektów architektonicznych i wielobranżowych.

6. Co jest podstawą do finalizowania prac nad projektem?
W zależności od przyjętych z Inwestorem rozwiązań przechodzimy do kolejnego etapu lub finalizujemy prace projektowe.

7. Czy możesz liczyć na naszą pomoc?
Tak! Po pracach projektowych przychodzi czas na pomoc w zorganizowaniu procesu wykonawczego. Jeśli klient zakomunikuje potrzebę pomocy w wyborze generalnego wykonawcy czy też wykonawców branżowych, jesteśmy gotowi aby doradzić.

8. Jak rysuje się etap nad pracami wykonawczymi?
Kolej etap prac wykonawczych – tu możemy wesprzeć naszego Inwestora w kontroli procesu budowlanego na budowie, wykonania prac zgodnie z dokumentacją a także wprowadzenia koniecznych zmian.

9. Jak przebiega odbiór?
Ostatnim etapem są odbiory i przygotowanie inwestycji do użytkowania – jeśli Inwestor wyrazi chęć, może liczyć na nasze wsparcie.

 

W zależności od przyjętego rozwiązania jesteśmy w stanie elastycznie podejść do tematu projektu w zależności od czynników przykładowo: budżetu, terminu. Każde z rozwiązań jest ustalane indywidualnie z Inwestorem aby wszyscy uczestnicy przedsięwzięcia czuli się bezpiecznie oraz wiedzieli za jakie prace odpowiadają.

 

 

Napisz do nas z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania

Napisz do nas

RPS Architekci Sp. z o. o.

ul. Św. Wincentego 14 lok.1

03-505 Warszawa

biuro@rpsarchitekci.pl